Overslaan en naar de inhoud gaan

Forum

Akkoord Staten Drenthe

Het geel gearceerde vertrouw ik niet met wat ik heb getypt.

Kerkeraad 11-01-1851, sub 4

Gelet op de Koninklijke Besluiten van 10-09-1815 en 01-07-1816, No. 82

Is goedgevonden verstaan:

De Diakenen der Hervormde Gemeente te Assen tot den publieken verkoop van het tegenwoordige Armhuis aldaar en tot het negotieren van 7000 gulden (f 7000) overeenkomstig het door hen adergelegde? Plan te magtigen.

Afschrift dezer te zenden aan Diakenen en Kerkeraad voornoemd, voor dispositie ofcheen? Adres-engelijke? afschriften te doen toekomen aan Heeren Burgemeester & Wethouders voornoemd en van het klassikaal Bestuur van Assen respectievelijk kokenformatie?

Voor extract conform

De Griffier der Staten van Drenthe

In 1851 was de griffier van de Staten van Drenthe Hendrik Jan van der Veen. Hij vervulde deze functie gedurende een groot deel van de 19e eeuw en speelde een belangrijke rol in het provinciale bestuur van Drenthe. Ik kan die naam niet uit de handtekening halen.

Reacties (2)

ChrisvD zei op wo, 10/16/2024 - 21:11

overgelegde
op hun adres

Evert Brink zei op wo, 10/16/2024 - 21:27

Bedankt Chris

Reageer op dit bericht

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
Slechts één bestand.
10 MB limiet.
Toegestane types: png gif jpg jpeg.